środa, 30 września 2020

Premiera: Trudna miłość. Mama i ja - Regina Brett

„Trudna miłość. Mama i ja” – nowa, autobiograficzna książka Reginy Brett

Na tę książkę czekało wielu czytelników Reginy Brett, autorki między innymi stale obecnego na listach bestsellerów tytułu „Bóg nigdy nie mruga”. Czekała na tę książkę również sama autorka – dopiero teraz, po wielu latach, poczuła się gotowa, by opisać najtrudniejszą, ale i najważniejszą relację w jej życiu: relację z własną matką.
Zamów książkę w najlepszej cenie już teraz!
http://bit.ly/trudna-milosc
„Trudna miłość. Mama i ja” to uderzająca w najczulsze struny serca opowieść o miłości do mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Wspomnieniowa forma oraz towarzyszące narracji autorki zdjęcia z dzieciństwa i dorosłości sprawiają, że czujemy się jak podczas intymnej rozmowy z przyjacielem – przyjacielem, który przedstawia nam historię swojego życia, a zarazem pokazuje uniwersalne prawdy. A to właśnie w umiejętności przekazania tych niezmiennych prawd tkwi siła pisarstwa amerykańskiej pisarki, co potwierdza ogromna popularność Reginy Brett w Polsce. Pisarka przekuwa własne doświadczenia w poruszające opowieści, w którym odnajdzie się każdy z nas.
Spot promujący książkę:
https://youtu.be/v0Har_T0kYw
„Trudna miłość. Mama i ja” ma w zamyśle przynieść uzdrowienia nie tylko autorce, ale przede wszystkim czytelnikom. W mocnych i pięknych słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko; sięga zarówno do pięknych, jak i trudnych chwil, kreśląc niezapomnianą historię złości, przebaczenia oraz tego, co zawsze zostaje na końcu – miłości. A dedykuje tę książkę wszystkim swoim czytelnikom, pragnąc, aby zawsze kochali dzieci, którymi byli i po części wciąż są.
Kilka słów do swoich czytelników kieruje Regina w filmiku promującym jej nową książkę – zapraszamy do obejrzenia:
https://youtu.be/ZvSEFopFuFY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz