poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Zapowiedź: Poławiacze dusz - Hanni Münzer

„Poławiacze dusz” – nowa książka Hanni Münzer, autorki bestsellerowych thrillerów historycznych

Na początku września do księgarń trafi poruszająca powieść „Poławiacze dusz”, która otwiera czterotomowy cykl pod tym samym tytułem. Hanni Münzer, autorka bestsellerów – niezapomnianych „Miłości w czasach zarazy” i „Marlene” – wykreowała dla nas wyrazistych bohaterów i sensacyjne wątki rodem z książek Dana Browna, a wszystko to pod słonecznym niebem Włoch.

Dajcie się porwać fantastycznemu połączeniu thrillera i romansu. W „Poławiaczach dusz” zanurzysz się w świat sekretów Kościoła i zakonu jezuitów; w świat morderstw, porwań i spiski, uwodzicielskich policjantów oraz wielkich namiętności.

A wszystko zaczyna się od remontu w willi norymberskiego przedsiębiorcy, gdzie robotnicy odkrywają… legendarny rodzinny skarb. Pod nieobecność gospodarza znaleziskiem zajmuje się jego brat, biskup Bambergu, który wkrótce zostaje brutalnie zamordowany.
Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!
http://bit.ly/polawiacze-dusz
Tymczasem w Rzymie Lukas, młody jezuita, a zarazem bratanek zamordowanego biskupa, zostaje wezwany przez generała jezuitów. Śmiertelnie chory przełożony wręcza młodzieńcowi klucz do bankowej skrytki, w której przed laty zdeponował odkryte przez siebie artefakty i prosi o pomoc w ich dostarczeniu. Kiedy młody jezuita wraca do swojego rzymskiego mieszkania, czeka tam na niego jego dawna miłość oraz… policja. Mnożą się pytania. Jaki jest związek między odkryciem w norymberskiej wilii i depozytem generał a brutalnymi morderstwami? Komu zależy, by mroczne sekrety jezuitów i Kościoła nie ujrzały światła dziennego? Bohaterom zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Hanni Münzer w niezwykły sposób splata wątki i nie pozostawia wątpliwości, że cała nadzieja w miłości, która może jeszcze uratować świat.

Powieść „Poławiacze dusz” ukaże się 2 września nakładem wydawnictwa Insignis. Zapraszamy do księgarń!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz